Rozpoczęcie kursu

W celu rozpoczęcia szkolenia zaloguj się, używając przycisku w prawym górnym rogu strony. W oknie logowania wpisz przekazany Ci login oraz hasło. Po poprawnym zalogowaniu wyświetli się lista przypisanych do Ciebie kursów. Wybierz ten, którym jesteś obecnie zainteresowany. Po zakończeniu kursu możesz otrzymać zaświadczenie potwierdzające nowo nabyte umiejętności czy też wiedzę.


Z czego składa się szkolenie?

Kurs zazwyczaj składa się z materiału filmowego, który możesz zatrzymywać, przesuwać, jak również powiększyć na całą stronę ekranu. Bardzo często do kursu dołączone zostaną testy i zadania, których rozwiązanie pomoże utrwalić Ci właśnie zdobytą wiedzę.

W ramach szkolenia otrzymujesz:
  • wygodny dostęp do filmów wideo w dowolnym miejscu i czasie
  • materiały dodatkowe

Testy

PAMIĘTAJ! - Poprawne wypełnienie testu może być warunkiem koniecznym do zaliczenia kursu wskazanym przez podmiot kierujący Cię na szkolenie - nie zapomnij go więc właściwie wypełnić.

Jak wyglądają testy?
Pozytywne rozwiązanie testu umożliwia otrzymanie certyfikatu. Testy mają formę pytań z odpowiedziami typu A,B,C,D, dzięki którym możesz sprawdzać zdobytą wiedzę. Do testów można przystąpić wielokrotnie, ponieważ pełnią one rolę edukacyjną. Pozytywne zaliczenie testów jest warunkiem uzyskania certyfikatu.


Czy mogę pobrać kurs?

Nie udostępniamy możliwości pobrania kursu na Twój komputer, ani nie wyrażamy na to zgody. Jednak za pomocą naszej Akademii możecie Państwo uczyć się kiedy i gdzie chcecie! Pozyskiwać wiedzę "na odległość" przez komputer, tablet oraz smartfon. Uczycie się Państwo w swoim tempie i w odpowiadających Wam godzinach. Materiały kursów są dostępne 24 godziny nadobę, siedem dni w tygodniu.


Sprawy techniczne - Czego będę potrzebował, aby skorzystać ze szkolenia?

Do korzystania z kursu wystarczy komputer z głośnikami oraz dostępem do internetu. Możesz uczyć się również za pomocą tabletu lub smartfona.


Zamówienia - Jak mogę zamówić szkolenie?

Platforma www.e-Akademia24.pl dedykowana jest do realizacji e-learningu zamówionego przez placówki medyczne dla swoich pracowników. W przypadku chęci indywidualnego skorzystania z pakietu szkoleń Akademii MediComp zapraszamy na stronę: www.Akademia-MediComp.pl.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani rozpoczęciem współpracy w zakresie e-lerningu dla swoich pracowników - prosimy o kontakt. Możemy przeprowadzić szkolenie z zakresu ochrony danych osobowych w placówkach medycznych, Elektronicznej Dokumentacji Medycznej, obsługi programów medycznych, rozliczania świadczeń z NFZ oraz przepisów i ustaw dot. medycyny.
Możemy również pomóc w przygotowaniu oraz udostępnić materiał stworzone przez Państwa placówkę.


Czy moje dane są bezpieczne?

Oczywiście. Dbamy o dane osobowe naszych klientów, nie udostępniamy ich innym podmiotom. Zapewniamy Cię, że nasza firma zgodnie z ustawą przestrzega polityki bezpieczeństwa danych osobowych i dokładamy wszelkich starań, aby Twoje dane osobowe były u nas bezpieczne. Stosujemy między innymi szyfrowanie SSL, a nasza baza danych jest zarejestrowana w GIODO. Więcej możesz dowiedzieć się na stronie regulamin szkoleń.Copyright 2016 © Akademia-MediComp.pl
  • Znajdziesz nas na: